Zrzeczenie się odpowiedzialności

Zrzeczenie się odpowiedzialności

Odpowiedzialność za treść

Treść naszych stron została stworzona z wielką starannością. Nie możemy jednak zagwarantować jej dokładności, kompletności i aktualności. Jako dostawca usług jesteśmy odpowiedzialni za własne treści na tej stronie zgodnie z ogólnymi przepisami. Nie jesteśmy jednak zobowiązani do monitorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji stron trzecich ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność. Zobowiązania do usunięcia lub zablokowania korzystania z informacji zgodnie z ogólnym prawem pozostają nienaruszone. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od chwili rozpatrzenia konkretnego naruszenia. Po powiadomieniu o odpowiednich naruszeniach natychmiast usuniemy te treści.

Odpowiedzialność za linki zewnętrzne

Nasze oferty zawierają linki do zewnętrznych stron internetowych stron trzecich, na których treść nie mamy wpływu. Dlatego nie możemy przejąć żadnej odpowiedzialności za te treści zewnętrzne. Za treść stron, do których prowadzą linki, odpowiada zawsze ich dostawca lub operator. Podłączone strony zostały sprawdzone pod kątem możliwych naruszeń prawa w momencie umieszczania linków. Nielegalne treści nie były rozpoznawalne w chwili umieszczania linków. Jednak stała kontrola treści powiązanych stron nie jest uzasadniona bez konkretnych dowodów naruszenia prawa. Po powiadomieniu o naruszeniach natychmiast usuniemy takie linki.

Prawa autorskie

Treść i dzieła na tych stronach stworzone przez operatorów stron podlegają brytyjskiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody odpowiedniego autora lub twórcy. Pliki do pobrania i kopie tej strony są przeznaczone wyłącznie do prywatnego, niekomercyjnego użytku. O ile treści na tej stronie nie zostały stworzone przez operatora, uwzględniane są prawa autorskie stron trzecich. W szczególności treści stron trzecich są jako takie oznaczone. Jeśli nadal masz świadomość naruszenia praw autorskich, prosimy o powiadomienie nas. Po powiadomieniu o naruszeniach natychmiast usuniemy takie treści.