Recenzje VPN

CyberGhost VPN
9.8
Najlepsza ogólnie
Oparty na 15-letnim doświadczeniu, Cyberghost VPN to najlepszy wybór, jeśli chcesz chronić swoje dane osobowe przed ciekawskim wzrokiem władz i hakerów.
Private Internet Access
9.5
Świetna
Wypróbuj w tej chwili najbezpieczniejszą dostępną sieć VPN. To, co sprawia, że ​​ludzie skłaniają się ku tej usłudze VPN, to ścisła polityka zerowych logów i ich silne zaangażowanie w zachowanie pełnej anonimowości online.
ExpressVPN
9.3
Bardzo dobra
Jedna z najlepszych wszechstronnych usług VPN. Superszybki i bezpieczny, z ponad 3000 lokalizacjami serwerów w ponad 90 krajach. Powiedzieć, że polecamy ExpressVPN, to nie powiwedzieć nic...
Surfshark
9.1
Bardzo dobra
Chociaż Surfshark może być nowym rywalem wna półce najwyżej ocenianych sieci VPN, nadal zawiera solidny ładunek. VPN zapewnia całkowitą wolność cyfrową, imponujące prędkości i niezawodne zabezpieczenia.
Atlas VPN
8.9
Dobra
Atlas VPN ma prawdopodobnie najlepszą ofertę, jeśli chodzi o bezpłatną usługę VPN z nieograniczoną przepustowością i silnymi protokołami bezpieczeństwa. Nic dziwnego, że wrażenia są jeszcze lepsze, gdy zasubskrybujesz ich usługę premium.
HideMyAss!
-
Oferta niedostępna
Podobno masz 3 sekundy, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie. HideMyAss! wygrywa swoją nazwą i imponuje doskonałą obsługą, przyjaznym interfejsem i niesamowitą prędkością.
ProtonVPN
8.8
Dobra
Nasze testy wskazują, że ProtonVPN traktuje twoje bezpieczeństwo w internecie, prywatność i wolność śmiertelnie poważnie. Ma dobrze zaprojektowane aplikacje open-source, które podlegają również niezależnemu audytowi. Ich długoterminowe subskrypcje mogą być droższe niż u większość VPN, ale w zamian otrzymujesz nieograniczoną przepustowość, solidne funkcje bezpieczeństwa, ogromną sieć serwerów i wiele więcej.
SaferVPN
-
Oferta niedostępna
Używasz VPN do gier? Nie szukaj dalej poza SaferVPN. Niskie opóźnienia oznaczają, że usługa ta została zoptymalizowana pod twim kątem. Nigdy nie trać przewagi z powodu opóźnień i zahamowań w sieci.
Zenmate VPN
8.6
Bardzo dobry
Prosty i przejrzysty interfejs użytkownika ZenMate VPN ZenGuard sprawia, że ​​jest to solidny wybór dla nowicjuszy VPN, którzy chcą uniknąć wrzawy.
Hotspot Shield
-
Oferta niedostępna
Jest szybki. Naprawdę szybki. W tle dzieje się jakaś magia, której używa tylko Hotspot Shield. Wiodący niezależny instytut bezpieczeństwa IT, AV-Test zweryfikował opatentowaną technologię Hotspot Shield jako VPN nr jeden pod względem szybkości i bezpieczeństwa.
IPVanish
-
Oferta niedostępna
IPVanish zapewnia szybkie prędkości pobierania i bezpieczne połączenia. Dzięki rozbudowanym funkcjom, potężnemu szyfrowaniu i niezawodnej ochronie to doskonały stosunek jakości do ceny.
PrivateVPN
-
Oferta niedostępna
Świetny, wszechstronny wybór. Rozsądne ceny, serwery dostępne w wielu krajach i superszybkie testy. Zdecydowanie warty wypróbowania.