Oświadczenie ogłoszeniodawcy

PrivateVPN Recenzja

-
Oferta niedostępna
Nasza opinia: Świetny, wszechstronny wybór. Rozsądne ceny, serwery dostępne w wielu krajach i superszybkie testy. Zdecydowanie warty wypróbowania.
Pobierz Private Internet Access - Chroń swoją prywatność!
Nieograniczony dostęp do serwerów z całego świata. Bardzo szybka prędkość. Uzyskaj najlepszą ofertę za pośrednictwem naszego linku…
www.privateinternetaccess.com/oferta-specjalna

Podsumowanie recenzji

Założona w 2009 roku w Sztokholmie w Szwecji PrivateVPN oferuje przystępne ceny, jednoczesne podłączenie do 6 urządzeń, ścisłe zabezpieczenia, i przyjazny dla użytkownika interfejs. To usługa VPN bez logów, która ma ponad 150 serwerów zlokalizowanych w 60 krajach, dzięki czemu będziesz bezpiecznie łączył się w dowolnym miejscu na świecie.

Prywatność | anonimowość

Niezależnie od tego, czy korzystasz z VPN do pracy, czy też chcesz powstrzymać internetowych szpiegów przed szpiegowaniem twoich nawyków przeglądania, PrivateVPN zapewni ci ochronę. Po pierwsze, może chronić twoje dane za pomocą kilku protokołów szyfrowania, takich jak OpenVPN lub L2TP/IPsec. Gdy tylko połączysz się z aplikacją, PrivateVPN automatycznie wybierze najlepszy protokół VPN dla twojej sieci. PrivateVPN posiada również automatyczny wyłącznik awaryjny, dzięki czemu twoje dane pozostają bezpieczne nawet wtedy, gdy twoje połaczenie nagle się zerwie. Należy jednak zauważyć, że funkcja wyłącznika awaryjnego jest obecnie dostępna tylko w aplikacji dla systemu Windows, co jest trochę kłopotliwe. Mimo to ma ochronę przed wyciekiem DNS i IPv6 dla dodatkowego bezpieczeństwa.

Teraz, jeśli martwisz się, że PrivateVPN podlega jurysdykcji 14-Eyes Alliance, nie martw się! Firma jest dość prosta i przejrzysta, co do tego, jakie informacje gromadzi iw jakim celu. Wyraźnie stwierdzili, że "nie gromadzi ani nie rejestruje żadnego ruchu ani korzystania z jej usług". Jedyne informacje, których wymagają, to twój adres email i hasło, które zostaną użyte do utworzenia konta po rejestracji.

Szybkość i niezawodność

Mając tylko ponad 150 serwerów, zrozumiałe są obawy, że PrivateVPN może mieć problemy w szybkości i niezawodności. Jednak wyniki testów pokazały, że stoją na równi z innymi dostawcami z tysiącami lokalizacji serwerów. Pokazuje to, że rozmiar sieci tak naprawdę nie jest przełomem. Próbowaliśmy połączyć się z wieloma jego serwerami, aby sprawdzić, czy nasze prędkości ucierpią, jak to zwykle ma miejsce w przypadku korzystania z VPN, i zaczęliśmy od podstawowej prędkości pobierania 65 Mb/s. Połączenie z serwerem w USA dało prędkość pobierania 22,3 Mb/s, podczas gdy inny serwer osiągnął prędkość pobierania 61,26 Mb/s. Serwery w Wielkiej Brytanii również nie były takie złe, z szybkością pobierania 59 Mb/s. Szybkość najbardziej spadła, gdy próbowaliśmy połączyć się z serwerem w Australii, ponieważ spadła do zaledwie 3,38 Mb/s. To tylko pokazuje, że prędkość spada, gdy łączysz się z serwerami zlokalizowanymi w połowie globu. Mimo to średnia prędkość połączenia jest całkiem przyzwoita i wystarczająca do przeglądania treści online, pobierania plików lub gier online.

Platformy i urządzenia

windowsmacandroidios

Jak wspomnieliśmy wcześniej, funkcja automatycznego kill switch jest ograniczona tylko do aplikacji Windows, która jest prawdopodobnie jego największą słabością. Poza tym ma dedykowane aplikacje na urządzenia z systemem Windows, Mac, Android i iOS. Dostępne są również podręczniki dla systemów Linux, open-source i innych kompatybilnych routerów. Teraz, podczas gdy większość innych dostawców zezwala tylko na 5 urządzeń do jednoczesnego połączenia, PrivateVPN idzie o krok dalej, zezwalając na 6 urządzeń w ramach jednej subskrypcji, co czyni go doskonałym wyborem dla rodzin, małych firm lub maniaków gadżetów.

Lokalizacje serwerów

PrivateVPN ma obecnie ponad 150 serwerów zlokalizowanych w 60 krajach i wciąż się rozwijają. Chociaż nie brzmi to imponująco w porównaniu z innymi dostawcami VPN, którzy mogą pochwalić się tysiącami serwerów, tak naprawdę dzieje się tak tylko dlatego, że PrivateVPN wciąż są stosunkowo nowi na rynku i mają znacznie mniej użytkowników. Mimo to imponująca wydajność mówi sama za siebie, więc rozmiar sieci jest kwestią sporną.

United Arab EmiratesArgentinaAustriaAustraliaBelgiumBulgariaBrazilCanadaSwitzerlandChileColombiaCosta RicaCyprusCzech RepublicGermanyDenmarkSpainFinlandFranceGreeceHong KongKoreaHungaryIndonesiaIrelandIsraelIsle Of ManIndiaIcelandItalyJapanLuxembourgMacaoMaltaMexicoMalaysiaNetherlandsNorwayNew ZealandPanamaPhilippinesPolandPortugalRomaniaRussian FederationSwedenSingaporeThailandTurkeyTaiwanUnited KingdomUnited StatesViet NamSouth Africa

Obsługa klienta

Wydaje się, że istnieje wiele nieporozumień związanych z funkcją czatu na żywo w PrivateVPN, ponieważ niektórzy twierdzą, że nie jest ona dostępna 24/7 lub że jest dostępna tylko w europejskich godzinach pracy biurowej. Cóż, jest tylko jeden sposób, aby się tego dowiedzieć. Próbowałem użyć przycisku czatu na żywo i zostałem natychmiast połączony z agentem pomocy. Potwierdził, że opcja czatu na żywo nie jest obecnie dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i nie ma określonych ram czasowych jej dostępności. Byłoby dobrze, gdyby mogli bardziej przejrzyście mówić w tej sprawie. Poza tym minusem, ich strona pomocy zawiera pomocne materiały, takie jak szczegółowe instrukcje instalacji, a także stronę FAQ. Jeśli napotkasz bardziej skomplikowany problem, mają również TeamViewer, który zapewnia przedstawicielom pomocy technicznej zdalny dostęp do twojego urządzenia, aby mogli rozwiązać problem w twoim imieniu.

Ceny

Podobnie jak inni dostawcy VPN, PrivateVPN oferuje trzy różne plany, które różnią się tylko czasem trwania. Ceny są zaskakująco przystępne, oferują też przy dłuższych planach. Jeden miesiąc kosztuje 30 zł, podczas gdy 3-miesięczny plan jest dostępny za 18 zł miesięcznie. Największy efekt za plecy uzyskasz, płacąc z góry przez 13 miesięcy, ponieważ miesięczna opłata spada do zaledwie 14 zł. Wszystkie plany są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.
Pobierz Private Internet Access - Chroń swoją prywatność!
Nieograniczony dostęp do serwerów z całego świata. Bardzo szybka prędkość. Uzyskaj najlepszą ofertę za pośrednictwem naszego linku…
www.privateinternetaccess.com/oferta-specjalna
Napisz recenzję na PrivateVPN
Podziel się swoimi przemyśleniami, aby pomóc innym.
Captcha
Pobierz Private Internet Access - Chroń swoją prywatność!
Nieograniczony dostęp do serwerów z całego świata. Bardzo szybka prędkość. Uzyskaj najlepszą ofertę za pośrednictwem naszego linku…
www.privateinternetaccess.com/oferta-specjalna