IPVanish Recenzja

-
Oferta niedostępna
Nasza opinia: IPVanish zapewnia szybkie prędkości pobierania i bezpieczne połączenia. Dzięki rozbudowanym funkcjom, potężnemu szyfrowaniu i niezawodnej ochronie to doskonały stosunek jakości do ceny.
Pobierz Private Internet Access - Chroń swoją prywatność!
Nieograniczony dostęp do serwerów z całego świata. Bardzo szybka prędkość. Uzyskaj najlepszą ofertę za pośrednictwem naszego linku…
www.privateinternetaccess.com/oferta-specjalna

Podsumowanie recenzji

Stworzony w 2012 roku, IPVanish stał się standardem branży VPN, głównie ze względu na przyjazne użytkownikowi aplikacje i praktyczne funkcje zarówno dla urządzeń mobilnych, jak i komputerów stacjonarnych. Zwykle nie chwalimy się, recenzując usługę VPN, ale jeśli chodzi o IPVanish, przygotuj się, ponieważ wiele się tu dzieje. Przede wszystkim jest bezbłędny, niezależnie od tego, co oceniasz - wydajność, obsługa klienta, aplikacja, bezpieczeństwo, szybkość i sieci serwerów. Działa również świetnie w przypadku przeglądania treści i pobierania, ma ścisłą politykę braku logów, a także doskonałą sieć serwerów w ponad 75 lokalizacjach. Jeśli szukasz dostawcy VPN, który zadba o bezpieczeństwo i prywatność na wszystkich twoich urządzeniach - czy to mobilnym, czy stacjonarnym, to jesteś we właściwym miejscu!

Prywatność | anonimowość

Sprawdziliśmy stronę prywatności IPVanish i podoba nam się, że jest ona dość przejrzysta, jeśli chodzi o rodzaj gromadzonych informacji. Według nich "IPVanish jest dostawcą usług VPN typu zero-logs, co oznacza, że ​​nie rejestrujemy żadnych danych dotyczących połączeń, ruchu ani aktywności w związku z naszymi Usługami. Generalnie jednak monitorujemy aktywność naszej Strony, aby mierzyć jej wydajność i poprawiać funkcjonalność". IPVanish zbiera twój adres email, metodę płatności i adres rozliczeniowy w celu zarejestrowania twojej subskrypcji, a także niektóre informacje nieosobowe, takie jak żądania stron, typ przeglądarki, system operacyjny, współczynnik odrzuceń i średni czas spędzony w ich witrynie. Wszystkie te informacje są rzekomo wykorzystywane do ulepszania ich witryny. Ten dostawca VPN nie śledzi również działań użytkowników poza swoją stroną ani nie śledzi przeglądania stron internetowych ani działań związanych z połączeniami.

Pod względem ochrony i bezpieczeństwa IPVanish jest z pewnością jednym z najlepszych. Obsługuje wszystkie cztery główne protokoły szyfrowania - OpenVPN, L2TP/IPsec, SSTP i PPTP. Wykorzystując niezniszczalny szyfr AES-256. Oznacza to, że jesteś chroniony przez cały czas. Oczywiście ma również funkcję VPN kill switch, która zapobiega wyciekom danych w przypadku zerwania połączenia.

Szybkość i niezawodność

Zgodnie z oczekiwaniami, bez żadnych problemów, mogliśmy wykonać standardowe przeglądanie. IPVanish rzeczywiście ma jedne z najszybszych prędkości połączenia podczas naszych recenzji i testów. Powszechnie wiadomo, że prędkość zwykle spada, gdy łączysz się z VPN, ale tak nie jest w przypadku IPVanish. W rzeczywistości jest wystarczająco szybki, aby grać bez opóźnień, prowadzić rozmowy i wszystko inne, co robimy w sieci! Na przykład nasza podstawowa prędkość pobierania przed połączeniem z VPN wynosiła 97,48 Mb/s. Połączenie z serwerem w naszej lokalizacji spowodowało spadek prędkości tylko o 10%, taktowanie na poziomie 84,10 Mb/s. Próbowaliśmy również połączyć się z serwerami w USA, Australii, Singapurze i Niemczech, uzyskując niesamowite rezultaty. Otrzymaliśmy prędkość pobierania odpowiednio 52 Mb/s, 24 Mb/s, 26 Mb/s i 75 Mb/s. Ogólnie rzecz biorąc, IPVanish pokazał jedne z najlepszych pobrań, przesyłania i opóźnień, więc jest to doskonały wybór dla zapalonych graczy.

Platformy i urządzenia

windowsmaclinuxandroidioschrome

Jedną rzeczą, która wyróżnia IPVanish na tle konkurencji, jest fakt, że prawdopodobnie jest jedynym dostawcą, który ma gotową aplikację dla systemu Linux. To zdecydowanie upraszcza konfigurację VPN na Linuksie, więc jest to świetna wiadomość dla tych, którzy są ukierunkowani na technikę. Poza tym IPVanish obsługuje główne platformy i ma niestandardowe aplikacje na komputery PC, Apple Mac, iPhone'y i urządzenia z Androidem, a także Amazon Kindle, routery internetowe, Playstation/Xbox i inne konsole do gier i urządzenia do aktywności online. Ta usługa VPN oferuje również rozszerzenia przeglądarki Firefox i Chrome. A wiesz, co jest najlepsze? IPVanish umożliwia jednoczesne połączenie do 10 urządzeń. To dwa razy więcej niż większość innych dostawców VPN!

Lokalizacje serwerów

IPVanish ma ponad 40000 adresów IP i ponad 1300 serwerów na całym świecie. To jedna z najwyższych liczby adresów IP, jakie widzieliśmy do tej pory! Oznacza to po prostu, że podczas połączenia z IPVanish nie wystąpią zatory ani spowolnione prędkości. Dostępne są wszystkie główne kraje na każdym kontynencie, w tym niektóre mniej popularne, takie jak Mołdawia i Filipiny. Ponadto ten dostawca zapewnia również szczegółowość na poziomie miasta, która z pewnością zostanie doceniona przez niektórych bardziej zaawansowanych użytkowników.

United StatesCanadaMexicoCosta RicaGermanyUnited KingdomNetherlandsNorwayCzech RepublicLuxembourgBulgariaSpainHungaryDenmarkSerbiaEl SalvadorPolandAustriaGreeceUkraineCyprusFranceSwedenItalyPortugalSwitzerlandRomaniaSlovakiaIrelandFinlandAlbaniaIcelandLatviaEstoniaBelgiumAustraliaNew ZealandJapanSingaporeHong KongIsraelIndiaMalaysiaPhilippinesTaiwanUnited Arab EmiratesBrazilColombiaChileArgentinaNigeriaSouth Africa

Obsługa klienta

Jeśli napotkasz jakieś problemy, możesz łatwo skontaktować się z pracownikami pomocy technicznej korzystając z przycisku Pomoc zintegrowanego ze stroną. Możesz porozmawiać na żywo lub po prostu zostawić wiadomość. Strona pomocy zawiera listę często zadawanych pytań, a także przewodniki konfiguracji, samouczki dotyczące rozwiązywania problemów, pytania dotyczące rozliczeń i nie tylko. Możesz również łatwo przesłać zapytanie mailem!

Ceny

Podobnie jak większość innych dostawców, IPVanish oferuje trzy pakiety subskrypcji. Plan miesięczny kosztuje 40 zł, gdy tymczasem plan trzymiesięczny jest dostępny za 100 zł i jest rozliczany co 3 miesiące. Obniża to miesięczne koszty nawet o 25%. Jak możesz się spodziewać, największe oszczędności (67%) uzyskasz, jeśli opłacisz z góry roczny abonament w wysokości 180 zł lub tylko 14 zł miesięcznie. Wszystkie plany są objęte 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.
Pobierz Private Internet Access - Chroń swoją prywatność!
Nieograniczony dostęp do serwerów z całego świata. Bardzo szybka prędkość. Uzyskaj najlepszą ofertę za pośrednictwem naszego linku…
www.privateinternetaccess.com/oferta-specjalna
Napisz recenzję na IPVanish
Podziel się swoimi przemyśleniami, aby pomóc innym.
Captcha
IPVanish Recenzje Użytkowników
  • „Chciałbym powiedzieć, że IPVanish to doskonała usługa VPN i polecam ją każdemu, kto jest zainteresowany korzystaniem z VPN.”
Pobierz Private Internet Access - Chroń swoją prywatność!
Nieograniczony dostęp do serwerów z całego świata. Bardzo szybka prędkość. Uzyskaj najlepszą ofertę za pośrednictwem naszego linku…
www.privateinternetaccess.com/oferta-specjalna