Oświadczenie ogłoszeniodawcy

Surfshark Recenzja

8.9
BARDZO DOBRY
Nasza opinia: Chociaż Surfshark może być nowym rywalem wna półce najwyżej ocenianych sieci VPN, nadal zawiera solidny ładunek. VPN zapewnia całkowitą wolność cyfrową, imponujące prędkości i niezawodne zabezpieczenia.
Pobierz Surfshark - Chroń swoją prywatność!
Nieograniczony dostęp do serwerów z całego świata. Bardzo szybka prędkość. Uzyskaj najlepszą ofertę za pośrednictwem naszego linku…
www.surfshark.com/oferta-specjalna

Podsumowanie recenzji

Założony w 2018 roku Surfshark jest jednym z najmłodszych graczy w branży VPN. Mimo tego, że jest stosunkowo nowym dostawcą, bardzo dobrze wypadł w testach przeglądania online i pobierania, szybkości, prywatności i bezpieczeństwa. Szczycąc się szyfrowaniem AES-256, obsługą OpenVPN i IKEv2, Surfshark wymusza również ścisłą politykę braku logów, a także funkcję kill switch, aby zapewnić bezpieczeństwo informacji na wypadek utraty połączenia.

Ponadto obsługują dzielone tunelowanie, łańcuch VPN, a także adresy URL i blokowanie reklam. Czy wspomnieliśmy, że mają teraz łącznie ponad 1040 serwerów w 61 krajach? Jakby to nie wystarczyło dla rozwijającej się usługi VPN, Surfshark umożliwia również nieograniczone jednoczesne połączenia urządzeń w ramach jednej subskrypcji! Jeśli szukasz niedrogiej, szybkiej, niezawodnej i długoterminowej usługi VPN, to zdecydowanie mocny kandydat.

Prywatność | anonimowość

Surfshark niczego nie brakuje również pod względem bezpieczeństwa. Oferuje wszystkie podstawowe funkcje, których oczekujesz, takie jak ochrona przed wyciekiem DNS, automatyczny kill switch, bezpieczne szyfrowanie i własną wersję Double VPN o nazwie MultiHop, która zapewnia dodatkową warstwę ochrony. Surfshark oferuje również wiele dodatków, takich jak funkcja HackLock, która ostrzega w przypadku wycieku danych, a także funkcja CleanWeb, która skutecznie zwalcza wszelkie zagrożenia związane ze śledzeniem, phishingiem lub złośliwym oprogramowaniem.

Jeśli masz dość oglądania losowych reklam wyskakujących za każdym razem, gdy jesteś online, z przyjemnością dowiesz się, że teraz oferują one specjalne narzędzie wyszukiwania, które nie zachowuje historii przeglądania. Oznacza to, że reklamodawcy nie mogą wykorzystywać twoich preferencji i historii przeglądania do bombardowania cię dostosowanymi reklamami. Jeśli kiedykolwiek znajdziesz się w kraju z ograniczonym dostępem do Internetu, Surfshark zapewni ci wszystko, czego potrzebujesz do płynnego korzystania z sieci. I tak, Surfshark działa w Chinach, ale wymagana ręczna konfiguracja może być wyzwaniem. Ale hej, jeśli jest wola, jest i sposób! Jednak bylibyśmy ostrożni w przypadku próby korzystania z jakiejkolwiek usługi VPN w Chinach.

Jedną z ważniejszych obaw dotyczących prywatności i sieci VPN jest to, czy dostawca prowadzi dzienniki. Surfshark zbiera pewne informacje, takie jak adres email, hasło i informacje rozliczeniowe, ale są one wymagane tylko do utrzymania konta. Nie zbierają informacji o sesji, adresów IP, używanej przepustowości, historii przeglądania, ruchu w sieci i sygnatur czasowych połączeń. Ponadto ten dostawca VPN ma siedzibę na przyjaznych prywatności Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, co oznacza, że ​​znajduje się poza jurysdykcją Eyes Alliance. Jeśli jest coś, o co należy się martwić, to fakt, że może on zbierać identyfikatory reklamowe firm zewnętrznych do celów marketingowych, ale możesz łatwo temu zaradzić, rezygnując z nich w ustawieniach aplikacji.

Szybkość i niezawodność

Ogólnie rzecz biorąc, możesz spodziewać się niewielkiej utraty prędkości podczas korzystania z usługi VPN, w zależności od siły metody szyfrowania. Jednak ta strata nie powinna być zbyt dotkliwa. W końcu, co to za VPN, kiedy prawie nie możesz przeglądać sieci? Na szczęście Surfshark wypadł naprawdę dobrze we wszystkich naszych testach. Przed połączeniem się z którymkolwiek z ich serwerów mieliśmy prędkość pobierania około 40,70 Mb/s. Prędkość spadła do 25,40 Mb/s podczas połączenia z serwerem w USA i około 20,07 podczas korzystania z serwera w Wielkiej Brytanii. Szybkość jest dość spójna i wystarczająco szybka, aby wykonywać intensywne czynności, takie jak gry wieloosobowe i czaty wideo. Próbowaliśmy połączyć się z serwerem w Azji, szczególnie w Japonii, i nadal osiągnęliśmy imponującą prędkość 13,29 Mb/s. Podsumowując, wyniki były znakomite, a podczas testów nie zauważyliśmy żadnych awarii połączenia ani spadku prędkości.

Platformy i urządzenia

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jedną rzeczą, która odróżnia Surfshark od konkurencji, jest to, że oferuje nieograniczoną liczbę jednoczesnych urządzeń w jednej subskrypcji. Oferuje bezpieczne rozszerzenia przeglądarki dla Chrome i Firefox i jest kompatybilny z głównymi platformami, takimi jak macOS, Windows, iOS i Android. Jeśli chcesz używać Surfshark na Playstation, Xbox, Apple, Linux i konsolach do gier, możesz zapoznać się z ich stroną internetową, aby uzyskać instrukcje instalacji ręcznej.

windowsmaclinuxandroidioschromefirefox

Lokalizacje serwerów

Surfshark powstało w 2018 roku, a mimo to udało im się zbudować imponującą sieć serwerów w tak krótkim czasie. Ta sieć VPN oferuje obecnie ponad 1040 serwerów w ponad 61 krajach.

AlbaniaAustriaBelgiumBosnia And HerzegovinaBulgariaCroatiaCyprusCzech RepublicDenmarkEstoniaFinlandFranceGermanyGreeceHungaryIcelandIrelandItalyLatviaLuxembourgMoldovaNetherlandsMacedoniaNorwayPolandPortugalRomaniaRussian FederationSerbiaSierra LeoneEl SalvadorSpainSwedenSwitzerlandUkraineUnited KingdomBrazilCanadaChileColombiaCosta RicaPanamaUnited StatesIsraelLibyan Arab JamahiriyaNicaraguaSouth AfricaTurkeyUnited Arab EmiratesAustraliaAzerbaijanHong KongIndiaIndonesiaJapanKazakhstanMalaysiaNew ZealandPhilippinesSingaporeKoreaTaiwanThailandViet Nam

Obsługa klienta

Obsługa klienta Surfshark jest niesamowita. Mają opcję czatu na żywo 24/7, którą można znaleźć bezpośrednio na ich stronie głównej. Nie musisz nawet wchodzić na ich stronę pomocy! Próbowaliśmy zadać pytanie i nie musieliśmy długo czekać. W niecałą minutę przedstawiciel odpowiedział uprzejmie i profesjonalnie na nasze zapytanie. Agent był przyjazny i dobrze poinformowany. Oprócz opcji czatu na żywo strona pomocy Surfshark zawiera bazę wiedzy pełną samouczków, ogólnych informacji i typowych pytań dotyczących rozliczeń.

Ceny

Surfshark oferuje obecnie 3 plany subskrypcji. Subskrypcja miesięczna jest dostępna za 50 zł, a 12-miesięczna za jedyne 23 zł miesięcznie. To 50% oszczędności! Jednak najlepszą ofertą jest plan 2-letni, ponieważ miesięczna opłata zostaje obniżona do 7,50 zł miesięcznie, co czyni ją jedną z najtańszych usług VPN. Wszystkie te plany są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.
Pobierz Surfshark - Chroń swoją prywatność!
Nieograniczony dostęp do serwerów z całego świata. Bardzo szybka prędkość. Uzyskaj najlepszą ofertę za pośrednictwem naszego linku…
www.surfshark.com/oferta-specjalna
Napisz recenzję na Surfshark
Podziel się swoimi przemyśleniami, aby pomóc innym.
Captcha
Surfshark Recenzje Użytkowników
  • „Robi to, co mówi informacja na metce, nie sprawiał żadnych problemów. Po prostu działa. 5/5”
  • „Świetna cena, dobre prędkości, działa zgodnie z oczekiwaniami.”
  • „Surfshark jest bardzo responsywny, łatwy w użyciu i ma wiele krajów do wyboru, ma też dobrą cenę.”
Pobierz Surfshark - Chroń swoją prywatność!
Nieograniczony dostęp do serwerów z całego świata. Bardzo szybka prędkość. Uzyskaj najlepszą ofertę za pośrednictwem naszego linku…
www.surfshark.com/oferta-specjalna