Oświadczenie ogłoszeniodawcy

Private Internet Access Recenzja

9.5
ŚWIETNY
Nasza opinia: Wypróbuj w tej chwili najbezpieczniejszą dostępną sieć VPN. To, co sprawia, że ​​ludzie skłaniają się ku tej usłudze VPN, to ścisła polityka zerowych logów i ich silne zaangażowanie w zachowanie pełnej anonimowości online.
Pobierz Private Internet Access - Chroń swoją prywatność!
Nieograniczony dostęp do serwerów z całego świata. Bardzo szybka prędkość. Uzyskaj najlepszą ofertę za pośrednictwem naszego linku…
www.privateinternetaccess.com/oferta-specjalna

Unikalne zalety

• Ścisłe zasady braku logów
• Ogromna sieć z ponad 3267 bramkami
• Obsługuje 10 urządzeń jednocześnie
• Anonimowe pobieranie
• Przyjazny dla użytkownika interfejs
• Reklamowany jako najbardziej anonimowa usługa VPN

Tło firmy

Założona w 2009 roku w Sztokholmie w Szwecji firma PrivateVPN oferuje przystępne ceny, jednoczesne połączenie do 6 urządzeń, ścisłe bezpieczeństwo i przyjazny dla użytkownika interfejs. To ścisła usługa VPN bez logów, która ma ponad 150 serwerów zlokalizowanych w 60 krajach, dzięki czemu możesz pozostać w bezpiecznym połączeniu z dowolnego miejsca na świecie.

Funkcje VPN

Prywatny dostęp do Internetu oferuje nieograniczoną przepustowość, blokuje też reklamy, złośliwe oprogramowanie i urządzenia śledzące. Jednak to, co sprawia, że skłaniamy się ku tej usłudze VPN, to ścisła polityka zerowych logów i ich silne zaangażowanie w zachowanie pełnej anonimowości online. Twierdzą, że Private Internet Access nie gromadzi ani nie rejestruje żadnego ruchu ani nie używa swojej wirtualnej sieci prywatnej (VPN) lub serwera proxy.

PIA dodatkowo chroni prywatność swoich użytkowników w Internecie, korzystając z technologii szyfrowania na poziomie wojskowym i wykorzystując standardowy protokół branżowy OpenVPN do zabezpieczania i szyfrowania prywatnych danych. Ponadto PIA oferuje również wyciek DNS, ochronę przed wyciekiem IP, blokowanie reklam MACE (ale nie w aplikacji na iOS) i niezwykle ważną funkcję wyłącznika awaryjnego, zapewniając, że twój prawdziwy adres IP nigdy nie zostanie ujawniony online w przypadku awarii usługi VPN. Najlepsza rzecz w tym wszystkim? Możesz dostosować funkcje bezpieczeństwa w aplikacji PIA do swoich potrzeb i preferencji!

Jeśli w twoim gospodarstwie domowym jest wiele podłączonych urządzeń, z przyjemnością dowiesz się, że prywatny dostęp do internetu umożliwia jednoczesne korzystanie z maksymalnie 10 urządzeń na jednym koncie. To dwukrotnie więcej niż w przypadku większości sieci VPN. PIA oferuje również dedykowane aplikacje na wszystkie główne platformy, w tym Windows, macOS, iOS, Android i Linux. Ponadto możesz skonfigurować router tak, aby obejmował połączenie Wi-Fi w całym gospodarstwie domowym dzięki funkcji OpenVPN. Co więcej, PIA oferuje również rozszerzenia przeglądarek dla Chrome, Firefox i Opera z siecią ponad 3267 serwerów w 29 krajach.

Platformy i urządzenia

windowsmaclinuxandroidioschromefirefoxopera

Lokalizacje serwerów

United StatesUnited KingdomCanadaAustraliaGermanyNew ZealandSwedenNetherlandsNorwayDenmarkFinlandSwitzerlandFranceBelgiumAustraliaCzech RepublicRussian FederationIrelandItalySpainHungaryBulgariaPolandUkraineTaiwanSingaporeJapanIsraelMexicoIndia

Ceny

W porównaniu do konkurencyjnych usług VPN o podobnych funkcjach, Private Internet Access jest dostępny w bardzo rozsądnej cenie. W chwili pisania tego tekstu możesz ją subskrybować miesięcznie za jedyne 40 zł lub 23 zł, jeśli zarejestrujesz się na 6 miesięcy. Największy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki uzyskasz, płacąc z góry za rok, ponieważ cena spada do zaledwie 12 zł miesięcznie. Jedyną rzeczą, która może cię zniechęcić, jest brak bezpłatnego okresu próbnego. Zamiast tego PIA oferuje 30-dniowy okres gwarancji zwrotu pieniędzy. W przypadku innych usług VPN przysługuje ci tylko jeden zwrot pieniędzy. Otóż to. PIA jest o wiele bardziej hojna. Powiedzmy, że wykupiłeś subskrypcję, anulowałeś ją i otrzymałeś zwrot pieniędzy. Trzy miesiące później zdecydowałeś się spróbować jeszcze raz, aby ponownie anulować. Dopóki pozostajesz w okresie gwarancyjnym, możesz otrzymać kolejny zwrot pieniędzy.

Łatwość użycia i wydajność

Na pierwszy rzut oka możesz pomyśleć, że aplikacja jest przeznaczona dla osób obeznanych z technologią, ale w rzeczywistości ma bardzo intuicyjny interfejs. Instalacja jest dość szybka i wszystko jest konfigurowane w mgnieniu oka. Jak wspomnieliśmy wcześniej, możesz dostosować aplikację do swoich potrzeb i jest ona również dostępna w 19 różnych językach. A jeśli jesteś typem zapominalskim, możesz wyświetlić aplikację w trybie widoku szczegółowego, który zawiera przypomnienie o liczbie dni, jakie pozostały do zakończenia subskrypcji.

Inną ważną kwestią jest zdecydowanie szybkość i niezawodność, dlatego zdecydowaliśmy się przetestować PIA, łącząc się z kilkoma prywatnymi lokalizacjami dostępu do Internetu. Po zarejestrowaniu czasu połączenia, weryfikacji lokalizacji serwera za pomocą geolokalizacji i przeprowadzeniu testów ping, wyniki były już dostępne i byliśmy pod wrażeniem. Wyniki testu lokalizacji wykazały, że każdy serwer odpowiada swojej reklamowanej lokalizacji. Jeśli chodzi o czasy połączeń, Private Internet Access wypadł naprawdę dobrze. Kiedy testowaliśmy inne sieci VPN, większość z nich miała średnią prędkość między 150-200 Mb/s, ale PIA zaskoczyła nas średnią prędkością 314 Mb/s przy najszybszym taktowaniu połączenia wynoszącym 452 Mb/s. Po włączeniu tej sieci VPN następuje ledwo zauważalny spadek o zaledwie około 4%.

Obsługa klienta

Strona pomocy PIA jest bardzo prosta i łatwa w nawigacji. Dostępna jest zakładka Baza wiedzy z dużą ilością materiałów, a także karta Przewodniki, która zawiera wiele łatwych do prześledzenia instrukcji instalacji i kroków rozwiązywania problemów. Private Internet Access oferuje również całodobowe wsparcie w języku angielskim z dostępem do czatu na żywo w godzinach 9:00 - 18:00 od poniedziałku do piątku czasu MST. Możesz również skontaktować się z nimi przez email i zwykle odpowiadają oni dość szybko.

Podsumowanie

Private Internet Access oferuje solidną usługę VPN z mnóstwem zaawansowanych funkcji, przyjaznym dla użytkownika interfejsem i jednoczesnymi podłączeniami do 10 urządzeń. Działa praktycznie na każdym urządzeniu z imponującą wydajnością za rozsądną cenę. Jeśli jest na co narzekać, byłby to brak bezpłatnego okresu próbnego. Jednak mają oni 30-dniową gwarancję, więc jeśli zmienisz zdanie możesz łatwo odzyskać pieniądze.
Pobierz Private Internet Access - Chroń swoją prywatność!
Nieograniczony dostęp do serwerów z całego świata. Bardzo szybka prędkość. Uzyskaj najlepszą ofertę za pośrednictwem naszego linku…
www.privateinternetaccess.com/oferta-specjalna
Napisz recenzję na Private Internet Access
Podziel się swoimi przemyśleniami, aby pomóc innym.
Captcha
Private Internet Access Recenzje Użytkowników
  • „Łatwy w konfiguracji i obsłudze, bez wpływu na prędkość. Polecam.”
  • „Potrzebowałem VPN. Po zebraniu informacji i rozmowie z różnymi ludźmi zdecydowałem się na PIA. Po prostu działa dobrze jak na moje potrzeby. Żadnych skarg, a koszt jest rozsądny.”
Pobierz Private Internet Access - Chroń swoją prywatność!
Nieograniczony dostęp do serwerów z całego świata. Bardzo szybka prędkość. Uzyskaj najlepszą ofertę za pośrednictwem naszego linku…
www.privateinternetaccess.com/oferta-specjalna